Künye

Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni /Grantee

Cengiz Şahin


Sorumlu Yazı İşleri Müdürü / Responsible Editor
 

Süleyman Öztekin


Muhabir /Reporters

Yunus Yücesoy

Ahmet Gökova

Süleyman Kocademir

Tuğçe Aycan


Hukuk Danışmanları /Legal Advisor
 

Tekin Hukuk Bürosu

Reklam Müdürü /Advertising Manager
 

Ceren Özer

reklam (@) gundem34.com

İletişim Skype- Mail /Contact
haber (@) gundem34.com -  info (@) gundem34.com

0850 304 7473


Yazılım /Software

TE Bilişim 


Yer Sağlayıcı /Location Provider
 Veridyen  


Adres/Address
Ömer Avni Mah. Karun Çk. No.1 Fındıklı Beyoğlu İstanbul

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.
 

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2018 gundem34.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. gundem34.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar gundem34.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the gundem34.com. However, sometimes the gundem34.com uses third parties to process your information. gundem34.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the siteniz .com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the ulkeajans.com  we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the siteniz .com and its services. When you use ulkeajans.com  online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the ulkeajans.com cookies section of our full Privacy Policy.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

Firmamıza ait olan gundem34.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri info(at)gundem34.com  üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.